Бренд одягу «ALEXANDER VASILYEV» переслідує філософію індивідуалізму. Мода від Васильєва — це не тільки створення тенденцій. В першу чергу, це вільний вибір, який підкреслює індивідуальність в особі кожної людини. Якщо ви віддаєте перевагу вільному самовираженню, володієте сильним духом та широтою поглядів — одяг від Васильєва саме для вас!

У колекціях дизайнера віддзеркалюється шалена жага до життя у всіх її проявах. Його стиль відрізняється повною творчою свободою — гра з кольорами та формами, своєрідний крій в поєднанні з епатажністю й оригінальними аксесуарами, поєднання здавалося б, абсолютно несумісних матеріалів, що дозволяє створити нові, незвичайні образи. Велике значення модельєр надає деталям, завдяки яким його колекції наповнюються змістом та знаходять свій сенс і унікальну неповторність.

Бренд пропонує одяг на будь-який смак модної класики з елементами спортивності й розкішного гламуру до вуличної сумбурності. «ALEXANDER VASILYEV» — це дизайн, який випереджає час, залишаючись вірним своєму девізу: Сила. Молодість. Любов.

Written by